Polityka Prywatności Fundacji Polonium

Aby realizować cele statutowe Fundacja Polonium, w tym portal poloniumfoundation.org, gromadzi dane osobowe, które świadomie przekazują nam użytkownicy. Zbieramy tylko te dane, które potrzebne nam są do prowadzenia naszej działalności.


1. Twoje działania na stronie

Na stronie poloniumfoundation.org zbieramy tylko zanonimizowane dane statystyczne, dotyczące zasięgu i ruchu. Nie wykorzystujemy ich w celach komercyjncyh i nie przekazujemy podmiotom, które mogłyby ich w tym celu użyć. Korzystamy z wbudowanego analityka ruchu na stronie Squarespace oraz Google Analytics. Dzięki temu wiemy możemy ulepszać pozycjonowanie informacji na naszej stronie, tak żeby ważne informacje trafiały zawsze do naszej społeczności.


2. Rejestracja na nasze wydarzenia

Do rejestracji na nasze wydarzenia używamy narzędzia Typeform, w którym zbieramy dane potrzebne do skutecznego procesu zapisów na naszą listę gości. Dane te są administrowane przez Fundację, ma do nich dostęp ograniczona ilość osób zaangażowanych w organizacje wydarzenia. Zanonimizowanych danych zbiorczych używamy również do prowadzenia statystyk dotyczących społeczności naszych odbiorców. Więcej o polityce prywatności platformy Typeform, można przeczytać pod https://admin.typeform.com/to/dwk6gt

W przypadku zapisu na nasze warsztaty, istnieje możliwość, że w formularzu rejestracyjnym poprosimy cię o zgodę na przekazanie twojego maila oraz afiliacji do jednego ze współorganizatorów danego wydarzenia. W przypadku takiej prośby, będziesz miał dostęp do dokładnej polityki prywatności danego podmiotu. Nie przekażemy nigdzie Twoich danych jeśli nie wyrazisz na to zgody, a zaangażowany partner zawsze będzie zobowiązany do przestrzegania prawa poufności danych oraz nieprzekazywania go dalej innym podmiotom. 

3. Płatność za uczestnictwo w naszych wydarzeniach

Kiedy rejestrujesz się na nasze płatne wydarzenia wydarzenia i dokonujesz opłaty online, to w nowym oknie przeniesiesz się do serwisu tpay.com prowadzonego przez polską firmę Krajowy Integrator Płatności S.A. Ich regulamin znajdziesz tutaj. Tam musisz pozostawić imię i nazwisko oraz e-mail – opłaty on-line muszą być nimi opatrzone. Te dane trafią również do nas, a my skorzystamy z nich, by skutecznie przeprowadzić rejestrację na nasze wydarzenie i potwierdzić twój udział. 


4. Newsletter

Kiedy zapiszesz się na nasz newsletter, twoje dane są gromadzone w platformiee Mailchimp. O polityce prywatności Mailchimpa, możesz przeczytać tu https://mailchimp.com/legal/privacy/. Twoje imię, nazwisko oraz adres mailowy służą nam tylko do przesyłania Ci treści dotyczących działalności naszej oraz naszych partnerów. Nie przekazujemy tych danych żadnym innym organizacjom, instytucjom, czy firmom. 

Zawsze możesz się wypisać z naszego newslettera klikając „Unsubscribe” w stopce maila, którego od nas otrzymasz

5. Fundacja Polonium i RODO

Staramy się być możliwie najlepiej przystosowani do nowych przepisów. Fundacja Polonum jest Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Twoje dane gromadzimy i przetwarzamy, gdy jest do niezbędne wykonywania naszych celów i na podstawie Twojej zgody.

8. Co mogę zrobić z moimi danymi?

Masz do nich dostęp. Możesz żądać ich poprawienia. Możesz żądać ich usunięcia, zaprzestania lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo wycofać udzieloną przez Ciebie zgodę. Możesz żądać przeniesienia swoich danych do innego administratora. Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane w sposób niewłaściwy, masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. W każdej z tych spraw pisz na adres contact@poloniumfoundation.org